Nasza oferta:

Przykładowe produkty naszej drukarni

Drukarnia Paor specjalizuje się w czterokolorowym, arkuszowym druku offsetowym do formatu B2. Wykonujemy też etykiety i kartoniki na kosmetyki. Zasadnicza działalność naszej firmy opiera się na szybkim druku wysokiej jakości, wraz ze sztancowaniem i uszlachetnianiem wykończenia poprzez hotprint czy lakierowanie UV. Wykonujemy również:

i wiele innych produktów w zależności od potrzeb naszych klientów.

TeczkiKsiążki i wydawnictwaNaklejki na folii samoprzylepnej drukowane metodą stodrukuOpakowania kartonowe (pudełka)Zaproszenie - ryba wykonane wyłącznie sztancowaniem i bigowaniemFolder reklamowy Spax drukowany na offsecie i bigowanyUlotki

Posiadamy park wysokiej jakości maszyn, dzięki czemu możemy realizować zlecenia wymagające różnych technik wykonania, takich jak:

Maszyna offsetowa 4-kolorowa Roland 300Maszyna offsetowa 1-kolorowa Roland 200Maszyna drukarska offsetowa, jednokolorowa Heidelberg GTOMaszyna do sitodruku ręcznaStoły sitodrukarskie półautomatyczne i tunel UVMaszyna falcującaMaszyna do nacinania etykiet samoprzylepnychMaszyna do sztancowania i bigowaniaMaszyna do złocenia i hotprintu

Dysponujemy studiem grafiki komputerowej, co pozwala nam oferować usługi od etapu opracowania projektu graficznego, poprzez przygotowalnię materiałów do druku, aż po końcowy produkt.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Przed złożeniem zapytania o wycenę lub zamówienia, prosimy zapoznać się z danymi potrzebnymi nam do zrobienia kalkulacji.

dział Ten serwis został opracowany i wykonany przez Rafała P. Kowalskiego. Ostatnia modyfikacja dnia 11 września 2007 roku.
Drukarnia Paor Orscy Sp. J. Serwis internetowy, sekcja